HABERLER

DÖVİZ

Alış Satış
dolar USD 7.3835 TL 7.3968 TL
dolar EURO 7.0974 TL 7.1444 TL

NELER YAPIYORUZ ?

Medikal Cihaz Satışı

Philips, , Fisher & Paykel, Biolight, Imt Medical, Impact, Fabian, Munsoon, bayisi olduğumuz veya satışını yaptığımız markalardan sadece bir kaçı…

Detaylı bilgi için lütfen satış temsilcilerimizle irtibat kurunuz.

Medikal Sarf Malzemeler

Başta Fisher&Paykel, Flexicare ve Anesline marka Anestezi ve Yoğun Bakım sarfları olmak üzere satışını yaptığımız markalar.

Medikal Aksesuarlar

Marka ve model farkı gözetmeksizin satışını yaptığımız Medikal Aksesuarlar:

EKG Kabloları, SpO2 Propları, NIBP Hortum ve Manşonları, Isı propları, Koter Aksesuarları, NST Probları ile birlikte, Anestezi ve Ventilatör Cihazlarında kullanılan Oksijen Sensörleri, Akış Sensörleri ve Bakım Kitleri. Medikal kağıtlar…

Medikal Cihaz Teknik Servis Hizmeti

Sağlık kurumlarının ihtiyaç duyduğu medikal teknik servis alanında marka bağımsız teknik servis çözümleri üretiyoruz. Cihazların arızalanması durumunda oluşan ekonomik kaybı minimuma indirmek için hızlı ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir anlayışla hizmetinizdeyiz.

Arızaların onarımı sonrası simülatörlerle test ediyoruz…

Periyodik ve Koruyucu Bakım Anlaşmaları

Yüksek bedeller ödenerek temin edilmiş olan medikal cihazların periyodik ve koruyucu bakımları yapıldığında olası arızaların önüne geçilmekte ve ekonomik ömürleri uzamaktadır. Bu amaçla mutlaka periyodik bakım öneriyor ve bu hizmeti uluslararası standartlarda yerine getirmenin mutluluğunu yaşıyoruz.

Medikal Kalibrasyon

ECRI Institute uluslararası alanda en çok kabul gören ve ülkemizde de uygulanmakta olan JCI akreditasyonlarında geçerliliği olan bir kalibrasyon standardıdır. Verdiğimiz kalibrasyon hizmetlerinde ECRI standartlarını referans alıyor ve izlenebilirliği sağlanmış simülatörlerimizle kalibrasyon alanında da sağlık kurumlarının ihtiyaçlarını karşılıyoruz.